Bawełniana różowa czapka niemowlęca z naszywką PINOKIO z kolekcji Wild Animals

Bawełniana czapka, PINOKIO, Wild Animals, różowa

Bawełniana czapka, Oskar Kids,

Bawełniana czapka, Oskar Kids, "Mów mi misiu"

Bawełniana czapeczka niemowlęca niebieska z naszywką PINOKIO z kolekcji Wild Animals

Bawełniana czapka, PINOKIO, Wild Animals, niebieska

Bawełniana czapka, PINOKIO, Wild Animals, różowa

11,50 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Pinokio

Czapeczka polskiej marki PINOKIO wykonane zostało z najwyższej jakości certyfikowane bawełny 100%. Czapka jest bardzo mięciutkie i posiada naszywkę z napisem "Go wild". Produkt w 100% Polski !

 

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka. 

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełnianebambusoweorganiczne ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PIONOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Materiał bawełna 100%
Kraj produkcji Poland
Kolor Różowy
Płeć Dziewczynka
Marka Pinokio
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniana czapka, PINOKIO, Wild Animals, różowa