Bawełniane body na ramiączkach, Pinokio, Love&Love, różowe

Bawełniane body na ramiączkach, Pinokio, Love&Love, różowe

Sukienka z body, Pinokio, Tres Bien, zielone listki

Sukienka z body, Pinokio, Tres Bien, zielone listki

Bawełniane różowe body ze słonikiem i napisem wild and free PINOKIO z kolekcji Wild Animals

Bawełniane body ze słonikiem, PINOKIO, Wild Animals, różowe

Bawełniane body na ramiączkach, Pinokio, Love&Love, różowe

27,10 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Pinokio

Body na ramiączkach polskiej marki PINOKIO wykonane zostało z najwyższej jakości certyfikowane bawełny 100%. Ubranko jest bardzo mięciutkie i posiada wodny nadruk w kształcie uroczej truskawki. Nadruk zrobiono z antyalergicznych wodnych farb. Produkt w 100% Polski !

Materiał: Bawełna 100%

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka. 

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełnianebambusoweorganiczne ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PIONOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Kraj produkcji Polska
Długość rękawa Krótki rękaw
Kolor Różowy
Płeć Dziewczynka
Marka Pinokio
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniane body na ramiączkach, Pinokio, Love&Love, różowe