Bawełniane krótkie spodenki, PINOKIO, Love&Love, czerwone

Bawełniane krótkie spodenki, PINOKIO, Love&Love, czerwone

Bawełniane krótkie spodenki, PINOKIO, Oceans Dream, niebieskie

Bawełniane krótkie spodenki, PINOKIO, Oceans Dream, niebieskie

Bawełniane krótkie spodenki, PINOKIO, Love&Love, czerwone

Krótkie spodenki polskiej marki PINOKIO  z uroczą falbnką w pięknym czerwonym kolorze. Charakteryzują się wyjątkową miękkością, co zapewnia niewyobrażalny komfort dla naszego malucha.

Materiał: Bawełna 100%

Już od 25,97 zł Cena oryginalna 37,10 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Pinokio

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka. 

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełnianebambusoweorganiczne ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PIONOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Kraj produkcji Polska
Kolor Czerwony
Płeć Dziewczynka
Marka Pinokio
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniane krótkie spodenki, PINOKIO, Love&Love, czerwone
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!