Bawełniane pumpy w zwierzątka, Pinokio, Wild Boy, niebieskie

Bawełniane pumpy w zwierzątka, Pinokio, Wild Boy, niebieskie

Bawełniane pumpy z kieszonkami curry i naszywką Pinokio z kolekcji Secret Forest dla chłopczyka

Bawełniane pumpy z łatkami, Pinokio, Wild Boy, żółte

Bawełniane pumpy, Pinokio, My Garden, różowe

Bawełniane pumpy, Pinokio, My Garden, różowe

Bawełniane pumpy w zwierzątka, Pinokio, Wild Boy, niebieskie

27,37 zł Cena oryginalna 31,10 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Pinokio

Pumpy polskiej marki PINOKIO wykonane zostały z bawełny 100%. Charakteryzują się wyjątkową miękkością, co zapewnia niewyobrażalny komfort dla naszego malucha. Spodenki wykończone są delikatnym ściągaczem, zaś w pasie wzmocnione są dodatkową gumą. Produkt w 100% polski.

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach  PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka, zapewnia swobodną cyrkulację powietrza.

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełniane, bambusowe, organiczne ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PIONOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Marka Pinokio
Wzór Zwierzątka
Płeć Chłopczyk
Kolor Niebieski
Kraj produkcji Polska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniane pumpy w zwierzątka, Pinokio, Wild Boy, niebieskie