Bawełniany pajac w groszki, PINOKIO, Unicorn, szary

Bawełniany pajac w groszki, PINOKIO, Unicorn, szary

Bawełniany kaftanik z nadrukiem, Pinokio, Unicorn, ecru

Bawełniany kaftanik z nadrukiem, Pinokio, Unicorn, ecru

Bawełniane półśpiochy, PINOKIO, Unicorn, szare

Bawełniane półśpiochy, PINOKIO, Unicorn, szare

Bawełniany pajac w groszki, PINOKIO, Unicorn, szary

Dostępność: Brak w magazynie
Producent: Pinokio

Pajacyk Polskiej marki Pinokio wykonany został z najwyższej jakości bawełny. Ubranko jest w kolorze szarym z białymi groszkami które zostały wykonane wodnymi, antyalergicznymi farbami. Dodatkowo pajacyk zapinany jest na bezniklowe napki. Produkt w 100% Polski.

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka.

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełniane, bambusowe, organiczneubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PIONOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Kraj produkcji Polska
Długość rękawa Długi rękaw
Kolor Szary
Płeć Dziewczynka
Marka Pinokio
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniany pajac w groszki, PINOKIO, Unicorn, szary