Bibi Swiss butelka antykolkowa, Mama Happines, 260ml

Bibi Swiss butelka antykolkowa, Mama Happines, 260ml

Bibi Swiss butelka antykolkowa, Mama Happines, 120ml

Bibi Swiss butelka antykolkowa, Mama Happines, 120ml

Beaba kubeczek 3w1, Evoluclip, Neon

Beaba kubeczek 3w1, Evoluclip, Neon

Bibi Swiss butelka antykolkowa, Mama Happines, 260ml

33,10 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Producent: Bibi Swiss

Buteleczki Bibi Swiss  stworzone zostały z bezpiecznego oraz bezzapachowego plastiku, dodatkowo wszystkie napisy powstały z ekologicznych oraz naturalnych barników. Smoczek posiada kształ brodawki oraz posiada perły sensoryczne które pobudzają odruch ssania.

Pojemność buteleczki to 260 ml.

Bibi Swiss jest szwajcarską firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości akcesoriów niemowlęcych.

Buteleczki tej marki gwarantują Twojemi Maluchowi najwyższą jakość. Dzięki ergonomicznym kształtom nie zaburzają odruchu ssania oraz zapewniają idealnie równomierny przepływ pokarmu. Produkt posiada miękki silikonowy smoczek o kształcie bardzo podobnym do brodawki matki, co wpływa na szerokie ułożenie warg malucha. Ponadto Smoczek posiada perły sensoryczne SensoPearls®, które odpowiadają za pobudzenie odruchu ssaniaKolejną rzeczą wyróżniającą niniejszy produkt jest zawór antykolkowy, który zmniejsza ilość połykanego powietrza, co bezpośrednio wpływa na redukcję ryzyka powstania kolki. Dodatkowym udogodnieniem  jest zintegrowany lejek zapobiegający rozsypywaniu się mieszanki.

Butelka Bibi Swiss jest bardzo intuicyjna w obsłudze oraz przystosowana do podgrzewania w mikrofali oraz mycia w zmywarce. Produkt został stworzony z trwałego, bezpiecznego oraz bezzapachowego plastiku. Wszystkie napisy na butelce są namalowane z ekologicznych oraz naturalnych barników, a to wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pociech. Tworzywa są wolne od bisfeniolu, siarki oraz żywic ftalowych.

Więcej informacji
Marka Bibi Swiss
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bibi Swiss butelka antykolkowa, Mama Happines, 260ml