Body z serduszkiem, EWA KLUCZE, Bird, beżowe

Body z serduszkiem, EWA KLUCZE, Bird, beżowe

Bluzeczka z ptaszkiem EWA KLUCZE, Bird, różowa

Bluzeczka z ptaszkiem EWA KLUCZE, Bird, różowa

Body z napisem, EWA KLUCZE, Bird, beżowe

Body z napisem, EWA KLUCZE, Bird, beżowe

Body z serduszkiem, EWA KLUCZE, Bird, beżowe

Dostępność: Brak w magazynie
Producent: Ewa Klucze

Body polskiej marki Ewa Klucze wykonane zostało z najwyższej jakości certyfikowane bawełny 100%. Ubranko jest bardzo mięciutkie i posiada wodny nadruk w kształcie uroczego serduszka. Nadruk zrobiono z antyalergicznych wodnych farb. Produkt w 100% Polski !

 

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach EWA KLUCZE wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka. 

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełniane ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty Ewa Klucze zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Kraj produkcji Poland
Długość rękawa Długi rękaw
Kolor Ecru
Płeć Dziewczynka
Marka Ewa Klucze
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Body z serduszkiem, EWA KLUCZE, Bird, beżowe