Butelka z silikonowym smoczkiem, Natural Nursing, BabyOno, 250 ml

Butelka z silikonowym smoczkiem, Natural Nursing, BabyOno, 250 ml, 0m+

Butelka antykolkowa, Advanced, Tommee Tippee, 260 ml

Butelka antykolkowa, Advanced, Tommee Tippee, 260 ml

Butelka z silikonowym smoczkiem, Natural Nursing, BabyOno, 250 ml, 0m+

20,50 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Producent: Babyono

Buteleczka BabyOno z kolekcji Natural Nursing ceniona jest za kształ u nasady który imituje pierś mamy. Dodatkową cechą jest antykolkowy smoczek zapewniający idealny przepływ powietrza. Produkt skierowany jest do dzieci od pierwszego dnia życia.

Pojemność buteleczki to 250 ml

BPA Free

BabyOno od początku działalności stara się wspierać rodziców w procenie wychowywania dzieci.  Wszystkie produkty powstają głównie z myślą o rodzicach ceniących sobie komfort oraz oszczędność czasu. Głównym celem przy tworzeniu jest łatwość obsługi i ergonomia. W procesie produkcji towarzyszą rodzice, aby produkty BabyOno były maksymalnie dostosowane do ich potrzeb. 

Antykolkowa butelka z kolekcji Natural Nursing ceniona jest przede wszysstkim za kształ u nasady który imituje pierś mamy. Dodatkowo buteleczke została zwężona u podstawy. aby ułatwić trzymanie nawet najmniejszym naszym pociechom. 

Buteleczka posiada unikalny smoczek sprzyjający odruchowi ssania, dzięki odpowiednio rozłożonym naprężeniom. Kolejną cechą jest antykolkowy zaworek, który zapewnia prawidłowy przepływ powietrza

Wszystkie produkty BabyOno wolne są od bifsenolu A - BPA Free.

Więcej informacji
Marka Babyono
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Butelka z silikonowym smoczkiem, Natural Nursing, BabyOno, 250 ml, 0m+