CAMPHORA STUDIO bambusowa pościel do wózeczka, 75x85 cm, kaleidoscope

CAMPHORA STUDIO bambusowa pościel do wózeczka, 75x85 cm, kaleidoscope

CAMPHORA STUDIO pościel z wypełnieniem - Algi Morskie, 70x85 cm

CAMPHORA STUDIO pościel z wypełnieniem - Algi Morskie, 70x85 cm

CAMPHORA STUDIO bambusowa pościel do wózeczka, 75x85 cm, gwiazdki

Bambusowa pościel renomowanej Polskiej marki wykonana jest w 100% z ekologicznych składników, które zapewnią bezpieczeństwo nawet najbardziej wymagającym maluchom! W trosce o zdrowie oraz komfort dziecka, produkt Camphora chroni przed odparzeniami i stanami zapalnymi skóry oraz charakteryzuje się niezwykle miękką i delikatną strukturą.

Cena promocyjna 90,00 zł Cena oryginalna 143,00 zł
Dostępność: W magazynie

Bambusowa pościel renomowanej Polskiej marki wykonana jest w 100% z ekologicznych składników, które zapewnią bezpieczeństwo nawet najbardziej wymagającym maluchom!

W trosce o zdrowie oraz komfort dziecka, produkt Camphora chroni przed odparzeniami i stanami zapalnymi skóry oraz charakteryzuje się niezwykle miękką i delikatną strukturą.

Bambus, z którego wykonano pościel słynie z tego, że w gorące dni dają uczucie chłodu, zaś w zimne zapewnią uczucie ciepła. Dodatkowo bambus chroni skórę przed promieniami UV. Dlatego spokojnie możemy wybrać się na spacer czy nad wodę w piękny letni dzień. Tkanina tego typu została stworzona z myślą o Twoim niemowlaku!

Kupując produkty wytworzone z bambusa przyczyniasz się do lepszej kondycji naszego środowiska! Bowiem bambus rośnie bardzo szybko, a dodatkowo przy jego uprawie nie stosuje się pestycydów oraz nawozów chemicznych.

W 100% wykonane w Polsce

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Kraj produkcji
Marka Camphora
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CAMPHORA STUDIO bambusowa pościel do wózeczka, 75x85 cm, gwiazdki
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!