Gryzak chłodzący, NUK, zielona rybka, 3m+

Gryzak chłodzący, NUK, zielona rybka, 3m+

Siateczka do karmienia, AKUKU, niebieska

Siateczka do karmienia, AKUKU, niebieska

Gryzak chłodzący, NUK, zielony żółwik, 3m+

 

Gryzak chłodzący NUK stworzony został w celu łagodzenia dolegliwości związanych z ząbkowaniem. Produkt posiada powierzchnię o różnych strukturach, które zapewniają masaż o zróżnicowanej intensywności. Stymuluje rozwój motoryczny dziecka.  Zabawny kształ żółwika zapewnia uwagę każdego malucha. Dla dziecie od 3 miesiąca życia.

BPA Free

23,99 zł
Dostępność: W magazynie

Wszystkie produkty NUK rosną razem z dzieckiem – więc możesz być zawsze pewna, że robisz to co właściwe dla rozwoju swojego dziecka – od samego początku.

W celu dążenia do jak najwyższej jakości produktów marka przejawia się w bezkompromisowym doborze surowców, dbałości o bezpieczeństwo i środowisko oraz stałej kontroli jakości. Na podstawie własnych doświadczeń oraz badań naukowców marka wycofała całkowicie surowce zawierające poliwęglan (PC), który zawiera bisfenol A (BPA).

Celem NUK jest opracowywanie produktów pomagających w zdrowym rozwoju dziecka. Dlatego marka zwraca ogromną uwagę na bezpieczeństwo materiałów. Wszystkie produkty są dokładnie badane zanim trafią w malutkie rączki naszych pociech.

Filozofia marki NUK – zrozumieć życie.

Więcej informacji
Marka NUK
Kraj produkcji
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gryzak chłodzący, NUK, zielony żółwik, 3m+