Jędruś SZUMIŚ - czujnik snu + aplikacja

Jędruś SZUMIŚ - czujnik snu + aplikacja

Staś SZUMIŚ - czujnik snu, aplikacja

Staś SZUMIŚ - czujnik snu + aplikacja

Zosia SZUMIŚ - czujnik snu, aplikacja

Zosia SZUMIŚ - czujnik snu, aplikacja

Jędruś SZUMIŚ - czujnik snu + aplikacja

299,00 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Szumisie

Jędruś do góralski tata stworzony do pierwszego przytulenia. Maska ma charakterystyczny regionalny wzór. Do szumisie dodajemy w prezencie zawieszkę-gryzak ooraz pluszową kieszonkę na szumiące serce. 

- sterowanie aplikacją na telefonie

- 5 szumów

- czujnik snu

- system Non-Stop

- regulowana głośność

Maskotka składa się wyłącznie z atestowanych materiałów. Dodatkowo jest to produkt w 100% Polski.

Wymiary: 34 cm x 16 cm

Wysyłka w ciągu 48h.

SZUMISIE powstały aby stworzyć  każdemu maluchowi idealne warunki do snu- przecież każdy wie jak ważny jest sen w pierwszych miesiącach życia. Szum, który wytwarza miś do złudzenia przypomina ten z brzucha mamy-kojarzy się z ciepłem oraz bezpieczeństwem.

Dzięki aplikacji możemy sterować wszystkimi funkacjami misa za pomocą telefonu komórkowego. Możemy ustawić alarm ktry powiadomi nas za pomocą telefonu o tym, że maluch zaczyna się przebudzać lub płakać.

Każdy miś wytwarza 5 rodzajów białego szumu, jest to między innymi dźwięk suszarki,  szum fal morskich, padający deszcz oraz szum wód płodowych i bijącego serca. Dzięki wbudowanemy czujnikowi snu Szumiś rozpoznaje kiedy Maluszek przebudza się, kręci czy płace i wówczas automatycznie włącza szum. Urządzenie wytwarzające dźwięki po 60 minutach zaczyna się stopniowo wyciszać. Istnieje również opcja ustawienia ciągłego szumu przez 12 godzin

Szumiś zdobył zaufanie wielu rodziców i podbił serduszko niejednego dziecka. Dołącz do grona zadowolonych rodziców i podaruj swojemu maluszkowi spokojny i bezpieczny sen !

SZUMISIE  to produkty wykonane od początku do końca w Polsce. Uszyte są  wyłącznie z najwyższej jakości atestowanych materiałów.  Odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających maluchów już  od pierwszego dnia życia.

Więcej informacji
Marka Szumisie
Płeć Chłopczyk
Kolor Biały
Kraj produkcji Polska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Jędruś SZUMIŚ - czujnik snu + aplikacja
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!