Kubek do nauki picia, Doidy Cup, lawendowy

Kubek do nauki picia, Doidy Cup, lawendowy

Kubek do nauki picia, Doidy Cup, oranż

Kubek do nauki picia, Doidy Cup, fuksja

Kubek do nauki picia, Doidy Cup, oranż

Kubek do nauki picia, Doidy Cup, jagodowy

Kubek do nauki picia, Doidy Cup, lawendowy

31,00 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Doidy Cup

Doidy Cup to chyba najbardziej kultowy produkt na rynku. Powstał blisko siedemdziesięciu lat temu, nie zmieniając przy tym praktycznie swojego designu. Podczad projektowowania kubeczka najwżnieszym kryterium była potrzeba dziecka.

Kubeczek Doidy jest cenionym przez pediatrów, doradców laktacyjnych, logopedów i dentystów produktem, który minimalizuje problemy związane z korzystania z tak zwanych kubków niekapków

Naczynia możemy używać już od trzeciego miesiąca życia, ponieważ podczas picia maluszek wykonuje te same naturalne ruchy szczęki jak w trakcie ssania piersi. Bez problemu możemy podawać w nim mleko mamy podczas jej nieobecności.  

Powyżej szóstego miesiąca życia spokojnie możemy zacząć przywyczajać maluszka do samodzielnego picia. Dzięki wypracowaniu nawyku samodzielnego picia pozwolimy dziecku na bezstresowanie odstawienie butelki w przyszłości.

Powyżej roku piedatrzy zalecają całkowicie odstawienie butelki dlatego picie z Doidy Cup jest kolejnym atutem !

Czy wiesz, że oprócz dziecka kubeczek idealnie sprawdzi się u dorosłego ? Podczas choroby, gdy zalecana jest pozycja leżąca Doidy okaże się idealnym rozwiązaniem. 

Pojemność: ok. 200 ml

Skład: najbezpieczniejsze wśród plastików tworzywa HDPE (high density poliethylene). Nie zawiera niebezpiecznego dla zdrowia bisphenolu A (BPA), ftalanów i PVC.
Doidy® Cup odpowiada europejskiej normie EN14350.

Doidy Cup jest brytyjską marką powstałą w latach 50tych.

Dzisiejsze kubeczki praktycznie nie różnią się wzornictwem od tych które powstały blisko siedemdziesiąt lat temu. Oryginalne Doidy Cup produkowane są wyłącznie w Wielkiej Brytanii z najbezpieczniejszych wśród plastików tworzyw HDPE (high density poliethylene).

Nie zawierają niebezpiecznych dla zdrowia bisphenolu A (BPA), ftalanów i PVC.

Doidy Cup odpowiada europejskiej normie EN14350.

Przed pierwszym użyciem kubeczek należy dokładnie umyć ciepłą wodą z niewielką ilością mydła lub płynu do naczyń. Doidy Cup można sterylizować (na zimno, poprzez wygotowanie, w mikrofalówce, w profesjonalnym sterylizatorze) jak również myć w zmywarce.

Jak pomóc dziecku w samodzielnym piciu z kubeczka?

Podczas picia z kubeczka, dziecko powinno mieć możliwość samodzielnego regulowania tempa picia.

1. Przytrzymując kubeczek od spodu, oprzyjcie rant kubka o dolną wargę Dziecka lekko przechylcie – tak aby Dziecko mogło napić się dokładnie tyle ile będzie miało ochotę.

2. Jeżeli Dziecko podczas picia rozleje płyn – należy to traktować jako normalny proces nauki. Dlatego na początku nauki korzystania z kubeczka zalecamy nalewanie do DOIDY CUP tylko niewielkich ilości napoju i uzupełnianie go w miarę potrzeby.

Więcej informacji
Marka Doidy Cup
Kolor Fiolet
Kraj produkcji Wielka Brytania
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubek do nauki picia, Doidy Cup, lawendowy