Kubek treningowy, niekapek, Bibi Swiss, różowy, 220ml

Kubek treningowy, niekapek, Bibi Swiss, różowy, 220ml

Kubek treningowy, niekapek, Bibi Swiss, niebieski, 300ml

Kubek treningowy, niekapek, Bibi Swiss, niebieski, 300ml

Kubek treningowy, niekapek, Bibi Swiss, różowy, 220ml

31,90 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Bibi Swiss
KUBEKNIEKAPEK” Z MIĘKKIM USTNIKIEM firmy Bibi Swiss. Produkt idealny do nauki picia, dzięki specjalnej blokadzie napój nie wyleje się. Dodatkowo posiada system antykolkowy. Kubeczek można myć w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Wolny od bisfenolu A
Pojemność kubka to 220 ml.
 

Bibi Swiss jest szwajcarską firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości akcesoriów niemowlęcych.

Buteleczki tej marki gwarantują Twojemi Maluchowi najwyższą jakość. Dzięki ergonomicznym kształtom nie zaburzają odruchu ssania oraz zapewniają idealnie równomierny przepływ pokarmu. Produkt posiada miękki silikonowy smoczek o kształcie bardzo podobnym do brodawki matki, co wpływa na szerokie ułożenie warg malucha. Ponadto Smoczek posiada perły sensoryczne SensoPearls®, które odpowiadają za pobudzenie odruchu ssaniaKolejną rzeczą wyróżniającą niniejszy produkt jest zawór antykolkowy, który zmniejsza ilość połykanego powietrza, co bezpośrednio wpływa na redukcję ryzyka powstania kolki. Dodatkowym udogodnieniem  jest zintegrowany lejek zapobiegający rozsypywaniu się mieszanki.

Butelka Bibi Swiss jest bardzo intuicyjna w obsłudze oraz przystosowana do podgrzewania w mikrofali oraz mycia w zmywarce. Produkt został stworzony z trwałego, bezpiecznego oraz bezzapachowego plastiku. Wszystkie napisy na butelce są namalowane z ekologicznych oraz naturalnych barników, a to wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pociech. Tworzywa są wolne od bisfeniolu, siarki oraz żywic ftalowych.

Więcej informacji
Marka Bibi Swiss
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubek treningowy, niekapek, Bibi Swiss, różowy, 220ml