Kubki niekapki, 360°, treningowe dla dziecka

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
 1. Kubek ze słomką, DrBrowns, niebieski, 350ml, 12m+
  Rating:
  0%
  31,90 zł
 2. Kubek 360° niekapek, DrBrowns, niebieski, 300ml, 9m+
  Rating:
  0%
  30,90 zł
 3. Kubek niekapek, NUK, Magic Cup, szary, 230ml, 8m+
  Rating:
  0%
  30,90 zł
 4. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, słoneczny
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 5. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, oranż
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 6. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, czerwony
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 7. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, błękitny
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 8. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, morski
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 9. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, szmaragdowy
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 10. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, fuksja
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 11. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, jagodowy
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 12. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, szary
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 13. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, lawendowy
  Rating:
  0%
  31,00 zł
 14. Kubek do nauki picia, Doidy Cup, różany
  Rating:
  0%
  31,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Kubek niekapek to niezastąpione akcesorium podczas nauki samodzielnego picia. Ten przydatny gadżet umożliwia szybsze opanowanie umiejętności, jednocześnie ograniczając do minimum ryzyko rozlania się napojów. Jak sama nazwa wskazuje, nawet po mocnym przechyleniu kubka, co zwykle jest domeną dzieci, ciesz nie wylatuje. Dzięki temu rodzice mogą bez obaw pozostawić go w rękach malucha. Napój znajdujący się w środku wydostaje się wyłącznie przez specjalny ustnik, przez który dziecko ssie zawartość. Butelka niekapek jest dostępna w różnych kształtach oraz z różnymi rodzajami ustnika.

Kubek do nauki picia dla dziecka - kiedy warto go wprowadzić?

Produkty tego typu stanowią niezwykłe ułatwienie zarówno dla maluszków, jak i rodziców. Są także w pełni bezpieczne dla zdrowia i nie powodują żadnych problemów w rozwoju zgryzu, co potwierdzają pediatrzy oraz ortodonci. To najlepszy wybór gdy zależy nam na tym, aby pociecha nauczyła się samodzielnego picia. Kubek treningowy wykorzystuje naturalny odruch ssania, którego maluch nauczył się podczas karmienia piersią. Tego typu produkty są przydatne również w momencie gdy chcemy oduczyć dziecko picia z butelki. Ponadto, odruch ssania działa uspokajająco. Kubki niekapki można wprowadzić już w momencie gdy maluch skończył 3 miesiące. Wielu rodziców decyduje się na jego wykorzystanie po upływie 10 miesięcy od narodzin. Chcąc wybrać najlepszy moment, należy przede wszystkim obserwować dziecko, aby dostrzec kiedy jest w stanie samodzielnie utrzymać w ręku nieco cięższy przedmiot.

Jakie modele można znaleźć w naszej ofercie?

Nasz asortyment obejmuje m.in. produkty takie jak kubek 360, które pozwalają dziecku napić się napoju jak z tradycyjnej szklanki. To zdecydowanie ulubione gadżety maluchów, które chcą pić jak osoby dorosłe, W tym przypadku zassanie płynu jest możliwe z każdej strony. Tego typu egzemplarz świetnie sprawdza się jako kubek treningowy i pozwala na znaczne skrócenie nauki picia. Dostępny jest także kubek niekapek ze słomką dla niemowlaka. Nauka picia przez słomkę ma pozytywny wpływ na kształtowanie mięśni okrężnych ust, które mają duże znaczenie podczas opanowywania wymowy. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w specjalny ciężarek przyczepiony do słomki, co umożliwia picia pod dowolnym kątem nachylenia. Oferujemy ponadto kubki wielofunkcyjne, składające się z kilku elementów, które można wykorzystywać w zależności od potrzeb i umiejętności dziecka. Sprawdzą się więc zarówno jako butelka do karmienia, kubek z miękkim ustnikiem, bidon ze słomką oraz kubek treningowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Poznaj także: butelki dla dzieci, bidony dla dzieci, smoczki do butelek