Lily SZUMIŚ, 5 dźwięków, szara

Lily SZUMIŚ, 5 dźwięków, szara

Lena SZUMIŚ - czujnik snu, szara

Lena SZUMIŚ - czujnik snu, szara

Max SZUMIŚ - czujnik snu, czarny

Max SZUMIŚ - czujnik snu, czarny

Lily SZUMIŚ, 5 dźwięków, szara

159,00 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Szumisie

LILY jest wykonana z bardzo miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału minky. Jej ulubione czynności to przytulanie się, zabawa oraz dbanie o spokojny sen. Do misia dodajemy zawieszkę gryzak.

Maskotka składa się wyłącznie z atestowanych materiałów. Dodatkowo jest to produkt w 100% Polski.

Wysokość: 25cm

Wysyłka: 48h

SZUMISIE powstały aby stworzyć  każdemu maluchowi idealne warunki do snu- przecież każdy wie jak ważny jest sen w pierwszych miesiącach życia. Szum, który wytwarza miś do złudzenia przypomina ten z brzucha mamy-kojarzy się z ciepłem oraz bezpieczeństwem.

Każdy miś wytwarza 5 rodzajów białego szumu, jest to między innymi dźwięk suszarkiszum fal morskich, padający deszcz oraz szum wód płodowych i bijącego serca. Dzięki wbudowanemy czujnikowi snu Szumiś rozpoznaje kiedy Maluszek przebudza się, kręci czy płace i wówczas automatycznie włącza szum. Urządzenie wytwarzające dźwięki po 60 minutach zaczyna się stopniowo wyciszać. Istnieje również opcja ustawienia ciągłego szumu przez 12 godzin

Szumiś zdobył zaufanie wielu rodziców i podbił serduszko niejednego dziecka. Dołącz do grona zadowolonych rodziców i podaruj swojemu maluszkowi spokojny i bezpieczny sen !

SZUMISIE  to produkty wykonane od początku do końca w Polsce. Uszyte są  wyłącznie z najwyższej jakości atestowanych materiałów.  Odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających maluchów już  od pierwszego dnia życia.

 

Produkt można prać w prace, po wcześniej wyjęciu mechanizmu. 


Więcej informacji
Marka Szumisie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lily SZUMIŚ, 5 dźwięków, szara
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!