Max SZUMIŚ - czujnik snu, czarny

Max SZUMIŚ - czujnik snu, czarny

Max SZUMIŚ - aplikacja czujnik snu, czarny

Max SZUMIŚ - aplikacja czujnik snu, czarny

Matt SZUMIŚ, 5 dźwięków, czarny

Matt SZUMIŚ, 5 dźwięków, czarny

Max SZUMIŚ - czujnik snu, czarny

229,00 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Szumisie

Max to chłopczyk wśród pluszaków. Będzie pierwszy przyjacielem każdego malucha.. Uszyty został z bardzo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału minky. Max jest idealnym towarzyszem w nocy podczas snu oraz w trakcie zabaw i spacerów w ciągu dnia.

Maskotka składa się wyłącznie z atestowanych materiałów. Dodatkowo jest to produkt w 100% Polski.

Wysokość: 36 cm

Wysyłka w ciągu 48h.

SZUMISIE powstały aby stworzyć  każdemu maluchowi idealne warunki do snu- przecież każdy wie jak ważny jest sen w pierwszych miesiącach życia. Szum, który wytwarza miś do złudzenia przypomina ten z brzucha mamy-kojarzy się z ciepłem oraz bezpieczeństwem.

Dzięki aplikacji możemy sterować wszystkimi funkacjami misa za pomocą telefonu komórkowego. Możemy ustawić alarm ktry powiadomi nas za pomocą telefonu o tym, że maluch zaczyna się przebudzać lub płakać.

Każdy miś wytwarza 5 rodzajów białego szumu, jest to między innymi dźwięk suszarki,  szum fal morskich, padający deszcz oraz szum wód płodowych i bijącego serca. Dzięki wbudowanemy czujnikowi snu Szumiś rozpoznaje kiedy Maluszek przebudza się, kręci czy płace i wówczas automatycznie włącza szum. Urządzenie wytwarzające dźwięki po 60 minutach zaczyna się stopniowo wyciszać. Istnieje również opcja ustawienia ciągłego szumu przez 12 godzin

Szumiś zdobył zaufanie wielu rodziców i podbił serduszko niejednego dziecka. Dołącz do grona zadowolonych rodziców i podaruj swojemu maluszkowi spokojny i bezpieczny sen !

SZUMISIE  to produkty wykonane od początku do końca w Polsce. Uszyte są  wyłącznie z najwyższej jakości atestowanych materiałów.  Odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających maluchów już  od pierwszego dnia życia.

Więcej informacji
Wzór Kolor jednolity
Wiek 0+
Materiał Bawełna
Marka Szumisie
Płeć Chłopczyk
Kolor Grafitowy
Kraj produkcji Poland
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Max SZUMIŚ - czujnik snu, czarny
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!