Naturalny smoczek do butelki, Bibi Swiss, Happines, 0+

Naturalny smoczek do butelki, Bibi Swiss, Happines, 0+

Naturalny smoczek do butelki, Bibi Swiss, Happines, 3+

Naturalny smoczek do butelki, Bibi Swiss, Happines, 3+

Naturalny smoczek do butelki, Bibi Swiss, Happines, 0+

17,90 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Bibi Swiss

Smoczek do butelki Bibi Swiss z kolekcji Happines jest miękki oraz przypomina brodawkę matki. Taki kształ  gwarantuje szerokie oraz prawidłowe ułożenie warg. Smoczek posiada perły sensoryczne pobudzające odruch ssania. 

Bibi Swiss jest szwajcarską firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości akcesoriów niemowlęcych.

Buteleczki tej marki gwarantują Twojemi Maluchowi najwyższą jakość. Dzięki ergonomicznym kształtom nie zaburzają odruchu ssania oraz zapewniają idealnie równomierny przepływ pokarmu. Produkt posiada miękki silikonowy smoczek o kształcie bardzo podobnym do brodawki matki, co wpływa na szerokie ułożenie warg malucha. Ponadto Smoczek posiada perły sensoryczne SensoPearls®, które odpowiadają za pobudzenie odruchu ssaniaKolejną rzeczą wyróżniającą niniejszy produkt jest zawór antykolkowy, który zmniejsza ilość połykanego powietrza, co bezpośrednio wpływa na redukcję ryzyka powstania kolki. Dodatkowym udogodnieniem  jest zintegrowany lejek zapobiegający rozsypywaniu się mieszanki.

Butelka Bibi Swiss jest bardzo intuicyjna w obsłudze oraz przystosowana do podgrzewania w mikrofali oraz mycia w zmywarce. Produkt został stworzony z trwałego, bezpiecznego oraz bezzapachowego plastiku. Wszystkie napisy na butelce są namalowane z ekologicznych oraz naturalnych barników, a to wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pociech. Tworzywa są wolne od bisfeniolu, siarki oraz żywic ftalowych.

Więcej informacji
Marka Bibi Swiss
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Naturalny smoczek do butelki, Bibi Swiss, Happines, 0+