Nosidełka i foteliki

Siatka  Lista 

3 produkt(ów)

Siatka  Lista 

3 produkt(ów)


Noszenie niemowlaków w chustach, koszach lub nosidłach, znane jest od wieków i obecne w wielu kulturach. Polscy Rodzice zdają się również wracać do korzeni i coraz więcej widzi korzyści jakie przynosi chusta do noszenia dziecka. Bliskość, jaka pojawia się podczas noszenia niemowlaków doskonale wpływa na cudowanie silnej relacji i zaspokaja potrzebę rodzicielskiego ciepła. To rozwiązanie pozwala również na uwolnienie Rodzica od wielkiego i ciężkiego wózka, które nie zawsze sprawdza się na krzywych chodnikach i wąskich sklepowych alejkach.

Chusta i nosidełko to także świetna okazja do pokazaniu niemowlakowi świata z innej, wyższej perspektywy. Nie można również zapomnieć o doskonałym wpływie noszenia na sen dziecka - ciepło, zapach mamy lub taty oraz delikatne bujanie znacznie ułatwiają wyciszenie i zaśnięcie. Nawet niewprawiony rodzic z łatwością przełoży później swojego potomka do łóżeczka!

Nosidło dla niemowlaka rewelacyjnie sprawdza się także podczas wakacji, pozwalając na swobodne zwiedzanie. Zalety noszenia dziecka docenia również Rodzice maluszków, które uczą się chodzić i unikają wózka - chusta lub nosidło pozwolą małym nóżkom na odpoczynek podczas dłuższych spacerów.

Prawidłowo zawiązana chusta do noszenia dziecka, pozwala na utrzymanie pozycji "żabki", optymalnej dla delikatnego kręgosłupa niemowlaka. Szerokie poły dokładnie równomiernie rozkładają ciężar na ramionach noszącego, nie narażając go przeciążenia.

Dla starszych dziecka, które już mocno trzyma główkę, polecamy nosidło dla niemowlaka, które można wykorzystać nawet po drugich urodzinach potomka! Nosidła są łatwiejsze w obsłudze i nie wymagają skomplikowanego wiązania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty chust i nosideł w sklepie internetowym MrBobas! W naszym asortymencie znajdziecie produkty czołowych producentów, specjalizujących się w produktach do noszenia dzieci. Bezpieczna, umożliwiająca utrzymanie prawidłowej pozycji, chusta i nosidło są doskonałym uzupełnieniem wyprawki dla noworodka i świetnym prezentem dla Młodych Rodziców!