Pieluchy tetrowe: kolorowe i białe

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
 1. Rating:
  0%

  Bawełniana pieluszka tetrowa w misie, ATK, różowa

  6,20 zł
 2. Rating:
  0%

  Bawełniana pieluszka tetrowa w ptaki, ATK, zielona

  6,20 zł
 3. Rating:
  0%

  Bawełniana pieluszka tetrowa w rowerki, ATK, biała

  6,20 zł
 4. Rating:
  0%

  Bawełniana pieluszka tetrowa w słonka, ATK, biała

  6,20 zł
 5. Rating:
  0%

  Bawełniana pieluszka tetrowa w motylki, ATK, biała

  6,20 zł
 6. Rating:
  0%

  Bawełniana pieluszka tetrowa w motyle, ATK, biała

  6,20 zł
 7. Rating:
  0%

  Pieluszka tetrowa, 100% bawełna, 80x70cm

  3,80 zł
 8. Rating:
  0%

  Pieluszka tetrowa, 100% bawełna, 80x80 cm

  3,95 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Opieka nad dzieckiem to intensywna praca, dlatego rodzice poszukują sposobów, aby jak najbardziej ułatwić sobie codzienne obowiązki i ograniczyć czas potrzebny na przewijanie. Dużą popularnością cieszą się więc jednorazowe pampersy, które stanowią podstawowy element wyprawki. Ostatnio do łask wracają jednak znane od lat pieluszki tetrowe, które cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie umiłowali je sobie rodzice, którzy chcą żyć w zgodzie z ekologią, a dodatkowo zapewnić dziecku najlepsze warunki.

Pieluchy tetrowe kolorowe

Zwracając uwagę na to, jak duża ilość jednorazówek jest codziennie zużywana, wybór pieluszki tetrowej wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Nie chodzi tu jedynie o dbanie o środowisko, ale także względy ekonomiczne i bezpieczeństwo malucha. Pieluszka tetrowa wykonana jest z miękkich, naturalnych materiałów, które pozwalają skórze oddychać i nie powodują odparzeń. Ponadto w naszej ofercie dostępne są pieluchy tetrowe kolorowe, które spełnią oczekiwania rodziców, którym zależy nie tylko na względach praktycznych, ale także estetycznych. Taka różnorodność wzorów sprawia, że pieluszki tetrowe dobrej jakości mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Można ich użyć:

 • do przewijania,
 • jako podkład na przewijak,
 • jako śliniaczek,
 • podczas kąpieli,
 • jako ręcznik,
 • jako okrycie,
 • jako wkład do pampersa.

Mamy pieluchy tetrowe dla chłopca i dziewczynki, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i motywach. Dzięki temu możesz je dopasować do łóżeczka, nosidełka, wózka czy własnych preferencji. Pieluchy tetrowe kolorowe są wielorazowego użytku, dlatego mogą towarzyszyć dziecku przez wiele miesięcy.

Pieluchy tetrowe dobrej jakości

Asortyment naszego sklepu opiera się na ekologicznych, naturalnych artykułach, wykonanych z organicznych materiałów. Takie też są oferowane pieluszki tetrowe ze 100% bawełny i pochodzą od sprawdzonych, polskich producentów. W sprzedaży mamy jedynie pieluchy tetrowe dobrej jakości, które nawet po praniu zachowują swoją pierwotną formę. Nadruki na pieluszkach tetrowych kolorowych wykonane zostały z bezpiecznych farb wodnych, dlatego nie ma ryzyka, że spowodują podrażnienia lub reakcje alergiczne.

Ze względu na to, że pieluszki znajdują szerokie zastosowanie w pielęgnacji dziecka, przygotowaliśmy zestawy pieluch tetrowych. Charakteryzują się atrakcyjną ceną i są praktycznym rozwiązaniem. 

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą naszego sklepu. Mamy pieluchy tetrowe dla chłopca i dziewczynki, a także wiele innych przydatnych akcesoriów.