Pieluchy wielorazowe i ekologiczne

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
 1. Bawełniana pieluszka bambusowa w kotwice, ATK, ecru
  Rating:
  0%
  11,00 zł
 2. Bawełniana pieluszka tetrowa w motyle, ATK, biała
  Rating:
  0%
  6,20 zł
 3. Bawełniana pieluszka tetrowa w ptaki, ATK, zielona
  Rating:
  0%
  6,20 zł
 4. Pieluszka bambusowa, Colorstories, Meadow, 50x60cm
  Rating:
  0%
  29,00 zł
 5. Pieluszka bambusowa, Colorstories, Ocean, 75x75cm
  Rating:
  0%
  55,00 zł
 6. Pieluszka bambusowa, Colorstories, Playground, 75x75cm
  Rating:
  0%
  55,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Sucha, czysta i zdrowa pupa dziecka bez jednorazowych pieluszek? To możliwe! Wybierzcie pieluchy wielokrotnego użytku, które nie tylko nie obciążają środowiska naturalnego, ale także dbają o rodzicielskie kieszenie! Pieluchy wielorazowe składają z dwóch elementów - pieluszki oraz wymiennego wkładu, wykonanego z chłonnego bambusa lub materiału typu Minky.

Dlaczego warto skusić się na to rozwiązanie? Powodów jest kilka:

 1. Naturalne materiały są delikatne dla wrażliwej skóry niemowlęcej i nie powodują alergii,
 2. Są przewiewne, zmniejszają ryzyko odparzeń i przegrzewania jąder u chłopców,
 3. Koszty ponoszone przez Rodziców w trakcie pieluchowania spadają o ponad połowę - co więcej, te same pieluchy wielorazowe mogą również zostać przekazane młodszemu rodzeństwu!
 4. Dzieci używające pieluch wielorazowych szybciej pojmują istotę procesów fizjologicznych z nimi związanych, a co za tym idzie szybciej stają się samodzielnymi użytkownikami nocnika.

Pieluszki wielorazowe to nie tylko wygoda dla rodziców, ale także maksymalny komfort dla dziecka. Dzięki nim przewijanie odbywa się sprawnie, dlatego maluch nie denerwuje się tak, jak przy konieczności zmiany pampersa. Każda pielucha wielorazowa wykonana została z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów. Stawiamy na ekologiczne podejście do życia, dlatego oferujemy pieluszki wielorazowe z bambusa, bawełny i organicznych materiałów.

Pieluszki wielorazowe kieszonki

Rodzice, którzy cenią sobie wygodę jednorazowych pampersów, a jednocześnie chcą stosować pieluchy ekologiczne, znajdą u nas ciekawe rozwiązanie. W ofercie mamy nie tylko tradycyjne warianty pieluch, ale także nowoczesne pieluchy wielorazowe kieszonki. Są one wyjątkowo wygodne w użyciu, a dzięki odpinanemu zapięciu, można je dopasować do dziecka. Pieluszka Close Parent pop – in posiada w środku wkład, który można wymieniać według potrzeb dziecka, bez konieczności zmiany całej pieluchy. Zarówno wielorazowe pieluchy z kieszonką, jak i wkład wykonane są z naturalnych materiałów o dużej chłonności i przepuszczalności powietrza. To sprawia, że pieluchy wielorazowe kieszonki nie powodują podrażnień i odparzeń, a dodatkowo neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Zadbaj o pupę swojego bobasa i środowisko naturalne - wybierzcie pieluchy wielorazowe z asortymentu MrBobas!