MUUMI ekologiczne pieluszki jednorazowe, maxi, 7-14kg, 46 szt.

Więcej widoków

MUUMI ekologiczne pieluszki jednorazowe, maxi, 7-14kg, 46 szt.

Dostępność: W magazynie

88,90 zł

Ekologiczne jednorazowe pieluszki cenionej na świecie marki MUUMI słyną z niezwykle wysokiej jakości wykonania są w 100% naturalne i biodegradowalne. Dzięki temu zapewnią Twojemu maluchowi to co najważniejsze. Pieluszki wykonane są z fińskiej masy celulozowej, bielonej tlenem, a nie chlorem. Jest ona bardzo czysta i w pełni bezpieczna dla skóry Twojego malucha.

Szczegóły

Ekologiczne jednorazowe pieluszki cenionej na świecie marki MUUMI słyną z niezwykle wysokiej jakości wykonania. Dzięki temu zapewnią Twojemu maluchowi to co najważniejsze. Przede wszystkim jest to super chłonność oraz nieprzerwane uczucie suchości. Dodatkową cechą pieluszki jest mocny rzep, który zapewni stabilne przyleganie do ciała oraz niezwykłą szczelność.

Rodzice używający pieluszek wielorazowych oraz jednorazowych twierdzą, że te marki Muumi zachowują się jak te pierwsze, zaś wyglądają jak te drugie.

Pieluszki wykonane są z fińskiej masy celulozowej, bielonej tlenem, a nie chlorem. Jest ona bardzo czysta i w pełni bezpieczna dla skóry Twojego malucha. Ponadto przy produkcji nie użyto żadnych kremów oraz substancji zapachowych. Wszystkie te właściwości wpływają na ich antyalergiczność.

Produkty Mummi nie tylko przyczyniają się do zdrowia Twojej pociechy, ale także pozytywnie wpływają na kondycję środowiska. Pieluszki otrzymały ceniony na świecie certyfikat Nordic Ecolabel, który potwierdza ekologiczne pochodzenia produktu.

Pieluszki te możemy spokojnie polecić maluszkom ze skłonnościami do asty i alergii, ponieważ marka Muumi bardzo dobrze współpracuje z fińską organizacją ds. zwalczania Astmy i Alergii.

Pieluszki Muumi zapewnią 100% komfort Twojemu dziecku oraz środowisku !

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.