CLOSE PARENT wielorazowa naturalna pieluszka POP-IN, bambusowa, pomarańcz

CLOSE PARENT wielorazowa naturalna pieluszka POP-IN, bambusowa, pomarańcz

CLOSE PARENT ekologiczny naturalny zestaw trzech wkładek, bambus

CLOSE PARENT ekologiczny naturalny zestaw trzech wkładek, bambus

CLOSE PARENT ekologiczny naturalny zestaw dwóch wkładek, bambus

Superchłonne wkładki z bambusa CLOSE nie tylko zapewnią Twojemu dziecku długotrwałe uczucie suchości, ale także przyczynią się do znacznych oszczędności. Produkty te są w pełni naturalne - nie musisz już martwić się o kondycję delikatnej skóry niemowlaka.

Cena promocyjna 21,75 zł Cena oryginalna 43,50 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał

Pieluszki wielorazowe pozwolą Ci nie tylko znacznie zaoszczędzić domowy budżet, ale także cenny czas. W tym celu stworzono zestaw dodatkowych superchłonnych wkładek cenionej marki CLOSE.

Produkty te charakteryzują się bardzo wysokiej jakości wykonaniem oraz składnikami naturalnego pochodzenia. Wkładki zapewnią Twojemu maluchowi uczucie suchości- stosując je przyczynisz się do zwiększenia jego komfortu nie tylko w ciągu dnia ale i w nocy. Wkładki nie przepuszczają bowiem wilgoci, a zatrzymują ją w głębi produktu.

Stosując pieluszki wielorazowe możesz być pewnym, że przyczyniasz się do lepszej kondycji naszego środowiska naturalnego!

Do wyboru mamy dwa rodzaje wkładek, bambusowe oraz minky.

Wkład bambusowy idealnie sprawdzi się u dzieci ze skłonnością do podrażnień oraz alergii. Doskonale nadaje się na spacery w gorące dni, ponieważ daje uczucie przyjemnego chłodu. Do jego produkcji nie używa się środków chemicznych, dlatego wybierając ten wkład wpływasz na zdrowie swojego malucha oraz kondycję środowiska naturalnego!

Wkład minky jest odmianą mikrofibry. Idealnie odprowadza wilgoć, dzięki czemu daje niemowlakowi uczucie suchości. Specjalna budowa wkładki pozwala na odprowadzanie moczu w jej w głąb. Dlatego skóra dziecka jest pod stałą ochroną.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Kraj produkcji
Marka Close Parent
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CLOSE PARENT ekologiczny naturalny zestaw dwóch wkładek, bambus
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!