CLOSE PARENT ekologiczny naturalny zestaw trzech wkładek, bambus

CLOSE PARENT ekologiczny naturalny zestaw trzech wkładek, bambus

CLOSE PARENT wielorazowa naturalna pieluszka POP-IN, zielony bus

CLOSE PARENT wielorazowa naturalna pieluszka POP-IN, zielony bus

CLOSE PARENT wielorazowa naturalna pieluszka POP-IN, blue/orange bus

To cudowna jest pielucha, która jest nie tylko sucha. Wkłady w niej szast-prast wymieniasz, jest wygodna do noszenia - podczas stania i leżenia. Wkłady można prać raz po raz - to dla mam oszczędność spora!

95,99 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał

Pieluszki CLOSE POP-IN, składające się z wodoodpornej wierzchniej warstwy, czyli otulacza oraz kieszeni na wymienny wkład wielokrotnego użytku, są wygodne, doskonale dopasowują się do ciała, a dzięki solidnym rzepom, utrzymują się w miejscu i zapobiegają niekontrolowanym zmianom lokalizacji.  Produkt ten zawiera wkładkę z naturalnego materiału bambusowego/minky, polecanego szczególnie da skóry wrażliwej.

Ekonomiczne pieluszki wielorazowe  POP-IN to rewolucja w domu rodziców każdego malucha  - doskonała alternatywa dla „jednorazówek”.  CLOSE PARENTS POP-IN stosowane zamiennie z pieluchami jednorazowymi, znacznie zredukują wydatki na artykuły higieniczne.  Zarówno warstwę wierzchnią pieluchy, jak i wkłady można prać wielokrotnie. Do kieszonki w POP-IN świetnie nadają się także pieluchy tetrowe.

Więcej informacji
Kraj produkcji
Marka Close Parent
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CLOSE PARENT wielorazowa naturalna pieluszka POP-IN, blue/orange bus
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!