Bawełniana bluzka w ananasy, PINOKIO Leon, beżowa

Bawełniana bluzka w ananasy, PINOKIO Leon, beżowa

Bawełniana bluzeczka z misiem, EWA KLUCZE River, granat

Bawełniana bluzeczka z misiem, EWA KLUCZE River, granat

Bluzeczka z ptaszkiem EWA KLUCZE, Bird, beżowa

Bluzeczka z ptaszkiem EWA KLUCZE, Bird, beżowa

Bawełniana bluzka w ananasy, PINOKIO Leon, beżowa

Dostępność: Brak w magazynie
Producent: Pinokio

Bluzeczka Polskiej marki Pinokio wykonana została z certyfikowanej bawełny 100%. Ubranko posiada uroczy nadruk w kształcie egzotycznych ananasów wykonanych farbami wodnymi. Bluzeczka idealnie współgra z pozostałymi produktami z tej samej kolekcji.

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach  PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka, zapewnia swobodną cyrkulację powietrza.

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełniane, bambusowe, organiczne ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PINOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Płeć Chłopczyk
Marka Pinokio
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniana bluzka w ananasy, PINOKIO Leon, beżowa