Bawełniane półśpiochy, Pinokio, Happiness, różowe

Bawełniane półśpiochy, Pinokio, Happiness, różowe

Bawełniane półśpiochy, Pinokio, Celebrity Boy, szare

Bawełniane półśpiochy, Pinokio, Celebrity Boy, szare

Bawełniane półśpiochy, PINOKIO Happy Day, szare

Bawełniane półśpiochy, PINOKIO Happy Day, szare

Bawełniane półśpiochy, Pinokio, Happiness, różowe

29,10 zł
Dostępność: W magazynie
Producent: Pinokio

Półśpiochy marki PINOKIO to ciuszek idealny dla wszystkich małych dziewczynek. Ubranko wykonane z certyfikowanej bawełny. Półśpiochy z kolekcji Happiness idealnie komponują się z body oraz czapeczką z tej samej kolekcji.

Wyprodukowane: w Polsce

Skład: 100% bawełna

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach  PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka.

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełniane ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PIONOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Marka Pinokio
Materiał bawełna 100%
Wzór Kwiatki
Płeć Chłopczyk
Kolor Różowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniane półśpiochy, Pinokio, Happiness, różowe
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!