Bawełniana rozpinana bluza, PINOKIO Love Summer, różowa

Bawełniana rozpinana bluza, PINOKIO Love Summer, różowa

Bawełniany rapmers, PINOKIO Love Summer, ecru

Bawełniany rapmers, PINOKIO Love Summer, ecru

Bawełniane body, krótki rękaw, PINOKIO Love Summer, zielone

Bawełniane body z krótkim rękawem z kolekcji Love Summer z ładnym, kolorowym nadrukiem wykonanym  z wodnych farby. Produkt wykonany w 100% w Polsce wyłącznie z certyfikowanej bawełny. 

Już od 18,27 zł Cena oryginalna 26,10 zł
Dostępność: W magazynie

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry dziecka.

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełniane, bambusowe,organiczne ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PIONOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Kraj produkcji
Płeć Dziewczynka
Marka Pinokio
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniane body, krótki rękaw, PINOKIO Love Summer, zielone
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!