Pluszaki

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

35 produkty

Strona
na stronę
 1. NOWOŚĆ
  Rating:
  0%
  Zosia SZUMIŚ - czujnik snu, aplikacja
  299,00 zł
 2. NOWOŚĆ
  Rating:
  0%
  Jędruś SZUMIŚ - czujnik snu, aplikacja
  299,00 zł
 3. NOWOŚĆ
  Rating:
  0%
  Staś SZUMIŚ - czujnik snu, aplikacja
  299,00 zł
 4. NOWOŚĆ
  Rating:
  0%
  Zosia SZUMIŚ - czujnik snu
  199,00 zł
 5. NOWOŚĆ
  Rating:
  0%
  Jagna SZUMIŚ - czujnik snu
  199,00 zł
 6. Rating:
  0%
  Matt SZUMIŚ, 5 dźwięków, czujnik snu, aplikacja
  279,00 zł
 7. Rating:
  0%
  Matt SZUMIŚ, 5 dźwięków, czujnik snu, czarny
  179,00 zł
 8. NOWOŚĆ
  Rating:
  0%
  Lily SZUMIŚ, 5 dźwięków czujnik snu, aplikacja
  279,00 zł
 9. NOWOŚĆ
  Rating:
  0%
  Lily SZUMIŚ, 5 dźwięków czujnik snu, szara
  179,00 zł
 10. Rating:
  0%
  Simon SZUMIŚ, 5 dźwięków, czujnik snu
  179,00 zł
 11. Rating:
  0%
  Simon SZUMIŚ, czujnik snu, aplikacja
  279,00 zł
 12. Rating:
  0%
  Simon SZUMIŚ, 5 dźwięków
  129,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

35 produkty

Strona
na stronę


Sen to jeden z najważniejszych elementów życia każdego człowieka. Dla organizmu tego najmniejszego - bardzo aktywny czas. To właśnie podczas snu, w mózgu niemowlaka tworzą się nowe połączenia nerwowe, a przysadka mózgowa uwalnia hormon wzrostu...

...tyle teorii. Sen małego człowieka, to nie taka prosta sprawa - kolki, katarki, potrzeba bliskości - to tylko niektóre z rzeczy, które mogą zrujnować te bezcenne chwile i pozbawić całą rodzinę zasłużonego odpoczynku.

Stworzenie idealnych warunków do snu nie musi być jednak trudne. Noworodek najbezpieczniej czuje się w otoczeniu, które choć trochę przypomina środowisko w jakim przebywał przez ostatnie 9 miesięcy - ciasnota, półmrok i szum. Otulacz, kocyk lub pieluszka zapewnią bobasowi otulenie, zasłonięte okna lekki półmrok, skąd jednak wziąć szum?

Pomysłowi rodzice imają się różnych metod - włączają odkurzacz lub suszarkę lub kilkugodzinne nagranie z dźwiękami tego typu sprzętów. Wielu próbuje również samodzielnie “szumieć” - nieustannie wydając dźwięk “szuuuu”. My proponujemy jednak znacznie prostsze rozwiązanie - Szumisie. Sklep MrBobas, z myślą o zmęczonych rodzicach, wprowadził do swojej oferty pluszaki polskiego producenta, które od kilku lat cieszą się doskonałą opinią młodych mam i tatusiów. Szumisie to przytulanki w delikatnych, pastelowych kolorach, wykonane z miękkiego materiału, bezpiecznego dla najmłodszych. Ich największą zaletą jest jednak biały szum, który uspokaja niemowlaka i gwarantuje jego spokojny sen.

Szumisie to cała rodzina misiów - chłopców i dziewczynek wielu kształtów i kolorów. Wszystkie przystosowane są do trudnych warunków w jakich przyjdzie im dbać o sen maluszka - po wyjęciu elektrycznego mechanizmu, można je prać w pralce. Doskonale sprawdzają się od pierwszego dnia życia małego człowieka. Szumisie to świetny pomysł na prezent dla przyszłych rodziców! Ciii... czas na drzemkę! Szumisie i sklep MrBobas życzą spokojnego snu!