Przewijaki nakładki na komodę

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Przewijak miękki to gadżet, który użytkuje się na twardym i stabilnym podłożu, takim jak komoda. To świetne rozwiązanie dla rodziców chcących zaaranżować stałe miejsce do przebierania dziecka, z bezproblemowym dostępem do wszystkich produktów pielęgnacyjnych. Jego ogromną zaletą jest wygoda użytkowania, zwłaszcza w sytuacji gdy pojawia się konieczność uspokojenia płaczącego maluszka. Co więcej, to najlepsze rozwiązanie jeśli planujemy wizytę u rodziny lub przyjaciół i ważna jest mobilność.

Przewijak na komodę jest chętnie wybierany przez rodziców, którym zależy na dłuższym użytkowaniu gadżetu. Nie jesteśmy bowiem uzależnieni od szerokości łóżeczka, a jedynie od wielkości komody, której odpowiedni rozmiar można zawczasu zaplanować. Jest to doskonała opcja dla starszych dzieci, które opanowały już leżenie na brzuchu i są bardziej ruchliwe. 

Przewijak na komodę - wybierz swój ulubiony model

W naszym asortymencie można znaleźć wiele produktów tego typu, odpowiednich zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Wszystkie z nich zostały wykonane z bezpiecznych materiałów i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Przewijaki pokryto specjalną folią, która chroni przed zabrudzeniami. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu boków, maluszek nie zsunie się podczas przebierania. Nasze produkty występują w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, w typowo dziecięcych, delikatnych odcieniach oraz z uroczymi wzorami. Można zatem z łatwością dopasować je do aranżacji pokoju oraz płci pociechy. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.