Smoczki NUK

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

NUK to niemiecka marka, w asortymencie której można znaleźć wiele produktów przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Smoczki oraz butelki sygnowane jej logiem są produkowane w Niemczech, z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. W naszej ofercie można znaleźć m.in. smoczek NUK 0-6 oraz 6-18. Modele tego typu zostały wykonane z silikonu i wyróżniają się anatomicznym kształtem, dzięki czemu doskonale dopasowują się do dziecięcej buzi. Asortyment marki obejmuje również produkty dla nieco starszych dzieci, w tym smoczek NUK 18-36.

Produkty niemieckiej firmy zostały stworzone z myślą o tym, aby zapewnić maluchom zdrowy rozwój, zwłaszcza w kontekście aparatu mowy i zgryzu. Wybierając smoczki NUK, rodzice mogą mieć pewność, że ich pociecha otrzymuje najlepszej jakości akcesoria. Dodatkową zaletą oferowanych modeli jest wyposażenie w specjalny system odpowietrzania, który gwarantuje swobodne oddychanie, umożliwiając wydostawanie się powietrza na zewnątrz.

Smoczki NUK - jakie modele są dostępne w naszym sklepie?

Zapewniamy smoczki w różnych wersjach kolorystycznych, które dodatkowo zostały ozdobione ciekawymi wzorami. Nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla maluszków w każdym wieku. Są tworzone z materiałów zgodnych z niemieckimi i międzynarodowymi standardami jakości. Każdy smoczek NUK 6-18 oraz wersje dla młodszych dzieci mają charakter uspokajający, pozwalając na zaspokojenie naturalnej potrzeby ssania. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.