Ubranka

Siatka  Lista 

Pokazuję od 1 do 12 z 368 wszystkich produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Pokazuję od 1 do 12 z 368 wszystkich produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Niemowlęca garderoba kojarzy się nam przede wszystkim ze słodkimi, malutkimi kaftanikami, spodenkami i skarpetkami. W sklepie MrBobas oferujemy jednak nie tylko same odzieżowe słodkości, ale także szeroki wybór krojów wygodnych dla rodziców i dla dziecka.

W naszej ofercie znajdziecie ekologiczne, organiczne ubranka dla niemowląt. Cenimy dostawców i producentów, którzy szyją ubrania dla naszych milusińskich, mając na uwadzę potrzebę zachowania środowiska naturalnego w nienaruszonym stanie. Uprawy, z jakich pochodzą nici w naszych bodziakach, spodenkach i sukienkach, tworzone są z pędów rosnących bez nawozów sztucznych oraz pestycydów. Dzięki temu, ubranka dostępne w asortymencie MrBobas są łagodne dla wrażliwej skóry dziecka. Polecane są również przez rodziców małych alergików - nie powodują zaostrzenia się objawów alergii, a nawet mogą je łagodzić.

Wśród naszych ulubionych producentów znajdują się m.in. firmy NANAF Organic oraz PINOKIO. Cenimy ich produkty nie tylko za jakość (potwierdzoną wieloma certyfikatami) ale także za cieszące oko wzornictwo. W naszym asortymencie znajdziecie więc organiczne ubranka dla niemowląt we wszystkich kolorach tęczy! Wiemy, że w codzienności każdego maluszka jest wiele okazji, które wymagają odpowiedniego stroju - dlatego też wybraliśmy dla Waszych niemowląt śliczne sukienki oraz wygodne body z kołnierzykiem. Z takim strojem z pewnością skradną serca wszystkich uczestników nawet najbardziej formalnych spotkań!

Dobierając asortyment sklepu, mamy również kwestię wygody - dokładamy starań aby oferować Wam ubranka, których zdjęcie i założenie nie będzie wymagać zbyt dużego nakładu sił. Nasze organiczne ubranka, z najwyższej jakości ekologicznie uprawianej bawełny nie wymagają również prania w wysokiej temperaturze - aby zachowały swoje właściwości, wystarczy nastawić pralkę na 30 stopni! 

Szykujecie wyprawkę dla noworodka? A może wasz maluszek właśnie wyrósł ze wszystkich swoich ciuszków? Zapraszamy na nasze wirtualne wieszaki z ubrankami dla dzieci!