Nierozpinane

Siatka  Lista 

Pokazuję od 1 do 12 z 64 wszystkich produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Pokazuję od 1 do 12 z 64 wszystkich produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Skąd się wzięło body w dziecięcej garderobie? Zapewne każdy rodzic ma ochotę krzyknąć “z wygody!”. I wiele w tym prawdy - popularne “bodziaki”, zapinane w kroku na guziczki lub napy, mają wiele zalet:

- trzymają pieluchę na właściwym miejscu,

- nie uciekają ze spodenek lub rajstop i nie trzeba się obawiać o gołe plecki małych wiercipiętek,

- łatwo je zdjąć.

Body polecane jest zwłaszcza dla dzieci, które jeszcze nie chodzą - zapięcie w kroku pozwala utrzymać strój w ryzach, w trakcie radosnego trenowania możliwości rączek i nóżek. Wielu rodziców ceni sobie także uniwersalności bodziaków - zimą chronią małe nerki przed zimnem, a latem świetnie spisują się jako cały strój!

Kupując ciuszki dla maluszków, warto jednak zwracać uwagę nie tylko na krój, ale także materiał z jakiego są uszyte. Świetnym wyborem będą zatem ubranka dla dzieci z bawełny ekologicznej. Body oraz inne części dziecięcej garderoby, które sprzedajemy w sklepie internetowym MrBobas, szyte są przez sprawdzone firmy, dbające o produkcję bezpieczną dla środowiska. Oferowane przez nas ubranka są produkowane z najwyższej jakości bawełny, posiadającej certyfikat GOTS - Global Organic Texile Standard.

Certyfikat GOTS oznacza, że body, które Wasz maluszek tak radośnie brudzi, zostało wyprodukowane z surowców przyjaznych środowisku, a w procesie obróbki stosowano małe ilości środków chemicznych, w dodatku nietoksycznych i biodegradowalnych. Kupując towary oznaczone GOTS mamy pewność, że bawełna z której uszyto ubranka, rosła na polach wolnych od metali ciężkich, nawozów sztucznych i pestycydów oraz że nie była modyfikowana genetycznie.

Ta wiadomość ucieszy z pewnością rodziców małych alergików, których wrażliwa skóra źle reaguje na sztuczne materiały. Ubranka dla dzieci z bawełny ekologicznej nie podrażniają skóry bobasa, pozwalają na swobodny przepływ powietrza i doskonale sprawdzają się przy każdej pogodzie.

W MrBobas zależy nam na ochronie środowiska oraz komforcie naszych małych klientów i ich rodziców. Nasze ubranka z bawełny ekologicznej ucieszą oko naszych małych milusińskich i kieszeń ich rodziców. Zapraszamy!