Bawełniany rapmers, PINOKIO Love Summer, różowy

Bawełniany rapmers, PINOKIO Love Summer, różowy

Bawełniane spodenki, PINOKIO Love Summer, różowe

Bawełniane spodenki, PINOKIO Love Summer, różowe

Bawełniana bluzka, krótki rękaw, PINOKIO Love Summer, ecru

Bluzka z krótkim rękawem z kolekcji Love Summer z ładnym kolorowym nadrukiem wykonanym z wodnych farb. Bluzeczka posiada zapięcie wykonane z antyalergicznych bezniklowych napek. 

Już od 25,50 zł
Dostępność: W magazynie

Komfort malucha to uśmiech od ucha do ucha. A kiedy ubranko nie krępuje ruchów i pozwala bobasowi na niezwykle swobodną motorykę, uczenie się i procesy poznawcze są łatwiejsze. W ubrankach PINOKIO wykonanym z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny nasza pociecha będzie nie tylko zdrowo przesypiać swoje drzemki, lecz także czuć się swobodnie podczas zabawy w łóżeczku, na macie i w trakcie spacerów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skórydziecka.

Najważniejszym elementem decydującym przy wyborze ubranek powinny być wykorzystywane materiały. Pomimo pięknego wzornictwa ciuszki składające się ze sztucznych tworzyw szybko zostaną odłożone na stertę starych ubranek.. Nieoddychający i nieprzewiewne śpioszki mogą powodować alergie i odparzenia, a niemowlę będzie się w nich pocić. Bawełniane, bambusowe, organiczne ubranka zapewnią dziecku odpowiednią izolację przed zimnem, nie blokując równocześnie swobodnego przepływu powietrza, eliminując tym samym problem pocenia się. Dzięki wykorzystanym naturalnym materiałom, możemy być spokojni o kondycję skóry malucha.

Produkty PIONOKIO zdecydowanie stanowią „must have” każdego malucha.

Nie zapominajmy o komforcie oraz zdrowiu dziecka !

Więcej informacji
Płeć Dziewczynka
Marka Pinokio
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bawełniana bluzka, krótki rękaw, PINOKIO Love Summer, ecru
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!