Zabawki dla dzieci i niemowląt

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

93 produkty

Strona
na stronę
 1. Maya SZUMIŚ - czujnik snu
  Rating:
  0%
  189,00 zł
 2. Jędruś SZUMIŚ - czujnik snu
  Rating:
  0%
  229,00 zł
 3. Staś SZUMIŚ - czujnik snu
  Rating:
  0%
  229,00 zł
 4. Książeczka Lot Balonem Mom's Care, 18m+
  Rating:
  0%
  87,90 zł
 5. Miękki szeleścik niebieski, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  19,30 zł
 6. Szeleścik kontraścik chłopiec, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  30,90 zł
 7. Szeleścik szmatka zebra, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  26,90 zł
 8. Szeleścik Misio Buu turkusowy, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  29,90 zł
 9. Lusterko Cudak Niebieski, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  27,50 zł
 10. Lusterko Cudak Różowe, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  27,50 zł
 11. Piłeczka niebieska, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  20,90 zł
 12. Sensoryczny szeleścik Tukado, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  27,50 zł
 13. Sensoryczny szeleścik Pinkado, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  30,90 zł
 14. Przytulanka kontrastowa Hycuś, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  44,50 zł
 15. Przytulanka kontrastowa Hycia, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  44,50 zł
 16. Przytulanka Sheepi, różowa, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  35,10 zł
 17. Przytulanka Sheepi, czerwona, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  35,10 zł
 18. Zawieszka do smoczka, kolorowa, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  20,90 zł
 19. Królik, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  36,30 zł
 20. Króliczka, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  36,30 zł
 21. Pacynka Zebra, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  25,10 zł
 22. Kot Milutek, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  34,10 zł
 23. Kotek Kropek, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  45,20 zł
 24. Kotka Kropka, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  45,20 zł
 25. Kostka sensoryczna, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  43,30 zł
 26. Piłka Takane, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  55,10 zł
 27. Piłeczka czerwona, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  20,90 zł
 28. Piłka czerwona, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  18,10 zł
 29. Mini ośmiornica, czerwona, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  33,90 zł
 30. Książeczka Pies, Mom's Care, 0m+
  Rating:
  0%
  32,60 zł
 31. Szeleścik kontraścik dziewczynka, Mom's Care , 0 m +
  Rating:
  0%
  30,90 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

93 produkty

Strona
na stronę

Zabawki dla małych dzieci, ale również starszaków to elementy, które przeważają w praktycznie każdym domu. Ich wybór jest ogromny, dlatego świeżo upieczeni rodzice mogą mieć spory problem z podjęciem decyzji o zakupie. Różnego rodzaju gadżety mogą pełnić wiele funkcji. Z jednej strony mają za zadanie wzbudzić zainteresowanie pociechy i zająć jej czas. Z drugiej dobrze aby wyróżniały się walorami edukacyjnymi. Dodatkowo można znaleźć zabawki dla niemowlaka o działaniu uspokajającym i wyciszającym, które okażą się idealne przed snem. Warto wspomnieć również o gadżetach przydatnych w okresie ząbkowania.

Czym powinny wyróżniać się dobre zabawki dla dzieci, niemowląt i noworodka?

Pierwszą i zdecydowanie najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo zabawek. W tym pojęciu mieści się zarówno rodzaj materiałów użytych do produkcji, ich solidność oraz dopasowanie elementów do wieku dziecka. Produkty znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się wyjątkowo bezpiecznym charakterem. Posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, a ich produkcja jest zgodna z europejskimi standardami jakości. Co więcej, mają za sobą rygorystyczne kontrole.

Dzięki temu, rodzice mają pewność, że kupują zabawki dla niemowlaków, które będą mogły być używane bez obaw o zdrowie maluszka. Materiały użyte do produkcji są miłe w dotyku i miękkie, co wpływa na zadowolenie pociechy i wzmaga chęć zabawy. Część z nich to m.in. bawełna oraz minky. Przy oferowanych przez nas gadżetach znajduje się informacja o minimalnym wieku dziecka. Można zatem z łatwością znaleźć produkt odpowiedni dla konkretnej osoby. Oprócz solidnego wykonania i wysokiej jakości, zabawki wyróżniają się także pięknym wyglądem i ciekawym doborem kolorów. Staną się zatem świetnym pomysłem na upominek i z pewnością skradną serce obdarowanego - chłopca lub dziewczynki.

Rozwojowe zabawki dla niemowlaków i nie tylko

Najbardziej wartościowe zabawki to te, które z jednej strony stanowią element rozrywkowy dla maluszka, z drugiej zaś przyczyniają się do jego rozwoju. Pod tym względem doskonale wypadają tzw. zabawki sensoryczne, wpływające na różne zmysły. W naszej ofercie można znaleźć spory wybór takich gadżetów, odpowiednich już od pierwszych miesięcy życia. Czym konkretnie wyróżniają się tego typu produkty? W zależności od tego na jaki zmysł chcemy oddziaływać, mogą np. przykuwać uwagę malucha kontrastującymi ze sobą, wyrazistymi kolorami, wydawać różnego rodzaju dźwięki lub dzięki specjalnej fakturze zapewniać specyficzne wrażenia dotykowe.

Sensoryczne zabawki dla niemowlaków w większości przypadków wpływają na kilka zmysłów jednocześnie. Co więcej, mogą być dodatkowo wyposażone w elementy, które maluszek chętnie będzie gryzł, tym samym czując ulgę, tak potrzebną w okresie ząbkowania. Co w przypadku starszych dzieci? W naszej ofercie można znaleźć także zabawki dla dziewczynek i chłopców w formie klocków oraz innych elementów, które należy odpowiednio ułożyć lub posortować. Tego typu dodatki również wpływają na sensorykę, a przy tym uczą kreatywności i koncentracji. Opisywane gadżety stanowią świetny pomysł na prezent, który z pewnością przyniesie wiele korzyści.

Uspokajające zabawki dla niemowlaków

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć modeli szczególnie uwielbianych przez rodziców, czyli działających uspokajająco. Oferujemy m.in. popularnie Szumisie, które emitują aż 5 rodzajów białego szumu, wpływającego na poczucie bezpieczeństwa oraz komfort pociechy. Większość egzemplarzy została dodatkowo wyposażona w czujnik snu, który wykrywa ruchy dziecka oraz moment przebudzenia, za każdym razem automatycznie włączając dźwięki. Oprócz praktycznych funkcji, Szumisie to wyjątkowo przyjemne w dotyku zabawki, które z pewnością staną się ulubioną przytulanką.

Doskonałym sposobem na uspokojenie pociechy oraz jej wyciszenie przed snem są szeleszczące książeczki, wydające dźwięki pod wpływem dotyku. Składają się z kilku połączonych ze sobą elementów i są wykonane z miękkiego materiału, a jednocześnie wyróżniają się lekkością, dlatego poradzi sobie z nimi każdy maluch. Te i wiele innych zabawek można znaleźć w naszej ofercie, zapraszamy!