Drewniane zabawki dla dzieci i niemowląt

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę


Zabawa to jeden z elementów szczęśliwego dzieciństwa. Nie od dziś wiadomo, że dziecko najlepiej uczy się poprzez psoty i figle. Jak wzbogacić je o dodatkowe walory edukacyjne? To proste - poprzez odpowiednie zabawki! Modne zabawki dla dzieci nie zawsze dostarczają maluszkom wszystkich niezbędnych do rozwoju bodźców. Prostota i powrót do naturalnych materiałów pozwala natomiast na lepszą stymulację zmysłów i wyobraźni. Drewniane rozwiązania, proste kształty i różne faktury, umożliwiają lepsze odkrywanie świata wzrokiem i dotykiem. Ich prosta forma stanowi o ich uniwersalności - zabawki drewniane - proste klocki, mogą być równocześnie cegłą w murze obronnym zamku, jak i... kolorowymi gałkami lodów, noszonymi w kubeczku.

Drewniane zabawki dla niemowląt są bezpieczne - ich wielkość uniemożliwia połkniecie drobnych elementów lub połamania, jak w przypadku plastiku. Wykonane z naturalnych materiałów, są także w 100% ekologiczne i nietoksyczne. Drewniane gryzaki doskonale więc nadają się do zabawy małymi paluszkami i trenowania koordynacji. Niemowlę może je też w spokoju przygryzać dziąsłami, łagodząc uporczywe swędzenie związane z wyżynaniem się pierwszych ząbków. Prosta forma i wytrzymałość sprawiają, że tego rodzaju przedmioty są proste w czyszczeniu, co jest istotne ze względu na nieustanny kontakt ze śliną bobasa.

Starszaki z pewnością docenią zabawki dla dzieci, które mają wyraźniejszą formę. Klocki w kształcie kolejki, statku lub wieży - to rewelacyjna baza do dłuższych zabaw i przeżywaniu nowych przygód w świecie wyobraźni. Do takiej zabawy z łatwością dołączy się cała rodzina!

Poszukujecie uniwersalnego prezentu, który sprawi radość całej rodzinie? Wybierzcie drewniane zabawki dla dzieci! Sklep online MrBobas zaprasza do doskonałej, ekologicznej zabawy! W naszej ofercie znajdziecie wykonane z drewna gryzaki, klocki, pojazdy, układanki i zabawki do wanny lub ciągnięcia.