PLAN TOYS ekologiczna naturalna drewniana wyścigówka, czerwona, 12m+

PLAN TOYS ekologiczna naturalna drewniana wyścigówka, czerwona, 12m+

PLAN TOYS ekologiczny naturalny drewniany statek piracki, 3 lata +

PLAN TOYS ekologiczny naturalny drewniany statek piracki, 3 lata +

PLAN TOYS ekologiczny naturalny drewniany pojazd - pomoc drogowa - 12m+

Piękny drewniany samochodzik znanej marki PLAN TOYS wykonany został w 100% z naturalnych składników, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia maluszka. Pojazd bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka, ponieważ stymuluje jego wyobraźnię. Podczas zabawy Pan w samochodziku porusza zabawnie główką. Ucieszy każde dziecko, nie tylko miłośników pojazdów na kółkach. 

Wiek 12+

38,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał

Przedsiębiorstwo PLAN TOYS  należy do światowej czołówki producentów zabawek ekologicznych. Produkcja odbywa się z wykorzystaniem drzew kauczukowych, które rosną na kontrolowanych plantacjach. Po za tym te 100 % ekologiczne zabawki są malowane tylko i wyłącznie barwnikami na bazie wody, które są w pełni bezpieczne dla skóry malucha. Elementy łączy się ze sobą nietoksycznymi klejami. Produkty te pakowane są w opakowania z makulatury pochodzące z recyklingu.

Jakość oraz bezpieczeństwo zabawek potwierdzają liczne certyfikaty uzyskane na rynku Europejskim oraz Amerykańskim.

- Europejska norma EN71, wszystkie produkty posiadają także znak CE wskazujący, że spełniają one europejskie normy bezpieczeństwa EN71. Produkty noszące znak CE są bezpieczne i w pełni wolne od ftalanów

- Amerykański standard ASTM,

- ISO 9001, standard zarządzania jakością;

- ISO 14001, standard zarządzania środowiskiem;

- OHSAS 18001, standard zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Zabawki produkowane są przy ścisłej współpracy z pedagogami oraz psychologami dziecięcymi. Dzięki temu są one niebywale dostosowane do wymagań związanych z rozwojem dziecka w każdym wieku. Ponadto posiadają wiele cech edukacyjnych. Zabawki w pełni stymulują rozwój i kreatywność dziecka. Wszystkie te cechy przyczynią się do wprowadzenia Twojego malucha do codziennych interakcji społecznych oraz do przyswajania wiedzy oraz chęci jej poszerzania. 

Bądź świadom i wybieraj to, co najlepsze dla zdrowia i komfortu Twojego dziecka!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PLAN TOYS ekologiczny naturalny drewniany pojazd - pomoc drogowa - 12m+