Drewniane zabawki do ciągnięcia

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę

Wasz maluszek stanął już na własnych nogach? Czas na dłuuuugie spacery! Ale czy ładnie to tak samemu wybrać się na spacer, bez kolorowego towarzystwa? Sprawdź ofertę sklepu MrBobas i znajdź nowego przyjaciela dla swojego małego odkrywcy!

Małe rączki uwielbiają przesuwać różne przedmioty, sprawdzać co się dzieje, kiedy spadają, czy można je ciągnąć i pchać. Zabawka, która dostarcza wiele możliwości eksperymentowania z ruchem, to idealny prezent dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Takie maluchy, w większości już same całkiem sprawnie biegające, z radością zabiorą się do testowania nowego mieszkańca pudła z zabawkami! Tylko na jaki rodzaj się zdecydować…? Drewniana zabawka do ciągnięcia będzie świetnym pomysłem!

Zabawki do ciągnięcia znane są od wieków, podobno bawili się już nimi nawet mali starożytni Egipcjanie! Nic dziwnego - przedmioty te pochłaniają uwagę dziecka i pozwalają mu na samodzielne odkrywanie pewnych zależności i prawd, którymi rządzi się świat. I tak na przykład, przy wnikliwej obserwacji zabawki na sznurku, nasz bobas dowiaduje się, że może zmusić drewnianego krokodylka, kaczkę lub pieska, do podążania jego śladami!

Drewniana zabawka do ciągnięcia wykonana jest z ekologicznego i bezpiecznego materiału, który z pewnością doskonale się spisze się we wszystkich crash testach, jakie przygotuje dla niego Wasze dziecko! Wesołe zwierzątka na kółkach, które znajdziecie na wirtualnych półkach MrBobas, doskonale naśladują ruch swoich prawdziwych odpowiedników i będą wiernymi towarzyszami spacerów. Z zabawkami do ciągnięcia, miejsce nierówności nabiorą nowego kolorytu, a zdobycie pagórków przy domu może okazać się wspaniałą przygodą, zakończoną dziką gonitwą za uciekającym z górki drewnianym zwierzątkiem!

W naszej ofercie znajdziecie tylko oryginalne zabawki od Plan Toys - najlepszego producenta zabawek ekologicznych na świecie. Dbałość o środowisko naturalne i uśmiech ukochanego maluszka w jednym? Ekologiczny rodzicu, zapraszamy na zakupy!